‘Vushtrria udhëhiqet edhe nga Sami Lushtaku’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

‘Vushtrria udhëhiqet edhe nga Sami Lushtaku’

21:38 | 12 Tetor 2017

Kandidati i LVV-së për kryetar të Vushtrrisë, Besim Muzaqi ka shprehur besimin e tij se në këto zgjedhje partia e tij do të dalë fituese.

Ai ka thënë se Vushtrria udhëhiqet nga tre kryetarë.

“LVV është subjekti më i madh në Vushtrri ashtu sikurse në Kosovë duke lënë mbrapa PAN-in dhe LAA-në. Kjo votë do të përkthehet edhe në nivelin lokal, sepse ndryshimi është i domosdoshëm dhe kjo ndodh vetëm me LVV. Vushtrria tani e 10 vite udhëheqet nga 3 kryetarë. Bajram Mulaku nga Vushtrria, Sami Lushtaku nga Skenderaj, nga Drenica dhe poashtu ka edhe kryetarë tjerë”, ka thënë ai në Klan Kosova.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!