Wow…’Ҫmendet’ aktorja e ‘O sa mirë’…Provokon rëndë…(FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Wow…’Ҫmendet’ aktorja e ‘O sa mirë’…Provokon rëndë…(FOTO)

23:08 | 13 Shtator 2017

Aktorja e ‘O sa mirë’, Arta Nitaj është në qendër të vëmendjes, kohëve të fundit, shkruan ORAinfo.

Ajo shumë shpejt arriti të bëhej e famshme përmes këtij seriali ku luan.

E këtë famë ajo e arriti falë pamjes së saj tejet joshëse.

Aktorja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme.

Edhe sot, Arta ka postuar një fotografi në të cilën ka ekspozuar gjoksin dhe padyshim se po duket shumë seksi dhe provokative…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Era Istrefi