Wow! Remzia vjen me një pamje befasuese, do ta kompleksojë edhe rejën e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Wow! Remzia vjen me një pamje befasuese, do ta kompleksojë edhe rejën e saj

12:38 | 12 Korrik 2018

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo paraqitje.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

Ajo që merr vëmendjen janë sytë me ngjyrën hipnotizuese./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!