‘Xhakarta’ del me shoqe ta festojë ditëlindjen, veshja e saj mahnit të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

‘Xhakarta’ del me shoqe ta festojë ditëlindjen, veshja e saj mahnit të gjithë

12:28 | 14 Qershor 2018

Ajo u bë e njohur që nga seriali vendor ‘O Sa Mirë’, shkruan ORAinfo.

Bëhet fjalë për aktoren Arta Elezaj e cila me rolin e saj si ‘Xhakarta’.

E që nga ajo kohë Arta u bë një nga femrat më të komentuara në vend.

Arta shquhet edhe për linjat trupore të cilat i ka shumë të tonifikiara.

Diten e djeshme aktorja ka festuar ditëlindje me shoqe por në sy ra veshja e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!