Xhakarta feston ditëlindjen, do t’iu ‘çmend’ me fustanin që ka veshur në festë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Xhakarta feston ditëlindjen, do t’iu ‘çmend’ me fustanin që ka veshur në festë

18:07 | 14 Qershor 2018

Seriali “O sa mirë” tashmë është ndër serialet më të dashura për publikun.

Ndër personazhet më të dashura tashmë është edhe Xhakarta e cila është një vajzë shumë atraktive, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihe e veshur me një fustan me plot shkëlqim dhe po duket mjaftë atraktive./ORAinfo/


Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!