Xhakarta ‘godet’ nga pushimet, këto pamje do të donte t’i shihte çdo mashkull – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Xhakarta ‘godet’ nga pushimet, këto pamje do të donte t’i shihte çdo mashkull

08:56 | 14 Korrik 2018

Seriali “O sa mirë” tashmë është ndër serialet më të dashura për publikun.

Ndër personazhet më të dashura tashmë është edhe Xhakarta e cila është një vajzë shumë atraktive, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar disa pamje mjaftë të ‘nxehta’ nga pushimet që po bën.

Shikoni vet fotografitë më poshtë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi