Xhansu bëhet një bjonde, do t’iu çmend me pamjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Xhansu bëhet një bjonde, do t’iu çmend me pamjen

19:09 | 06 Dhjetor 2017

Xhansu është prej aktorëve më të bukura turke e cila në një moshë shumë të re arriti të bëhet pjesë e ekranit turk, përcjell ORAinfo.

Leyla Tanlar është emri i saj dhe ajo tanimë ka ndryshuar look-un klasik me të cilin jeni mësuar ta shihni.

Një bjonde kaq simpatike dukë lënë pas flokët e zeza natyrale që kishte. Aktorja është bërë shumë më e bukur se sa që ishte.

Zbardhja e flokëve është bërë trend që nuk e ka ndërmend të ndalet./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!