‘Xhbanen’ dhe ‘Sasën’ nuk i ndanë as shtrati (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

‘Xhbanen’ dhe ‘Sasën’ nuk i ndanë as shtrati (Foto)

09:15 | 13 Gusht 2017

Aktrimi në të njëjtin serial duket se ka bërë që dy aktoret, Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri të lidhin miqësi të mirë mes vete

Ato u bënë shumë të famshme me rolet e ‘Xhbanes’ dhe ‘Sasës’ në serialin vendor ‘O sa mirë’ si dhe shumë të dashura për publikun, shkruan lajmi.

Në një foto që Arjola ka shpërndarë në rrjete sociale, ajo shihet bashkë me Adrianën në shtrat dhe shkroi disa fjalë për të.

““Nuk është kafja, por miqësia është kafeina që kam nevojë t’i jap vetes për një start në mëngjes” shkruan aktorja sipër fotos.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili