“Xheki” i dhën pas familjes, publikon foton më të bukur të nusës dhe djalit! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

“Xheki” i dhën pas familjes, publikon foton më të bukur të nusës dhe djalit!

08:13 | 17 Prill 2018

Naser Rafuna është ndër aktorët më aktiv dhe më të suksesshëm kohëve të fundit në Kosovë.

U bë i njohur me rolë të ndryshme e së fundmi me rolin e “Xhekut” në serialin vendor “Ҫka ka shpija”, shkruan ORAvip.

Naseri është aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një fotografi në të cilën shihet gruaja e tij së bashku me djalin.

“Babi ajde ajdee”- ka shkruar Naseri në postimin në fjalë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari