Xhensila dhe Andrra së bashku në darkë më burrat e tyre…Të dyja me pamje të ‘tmerrshme’… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Xhensila dhe Andrra së bashku në darkë më burrat e tyre…Të dyja me pamje të ‘tmerrshme’…

23:34 | 12 Janar 2018

Xhensila Myrtezaj dhe Andrra Destani sonte kanë dalur në darkë me bashkëshortët e tyre, Bes Kallakun dhe Sinan Hoxhën, shkruan ORAinfo.

Të gjithë së bashku duket se po kalojnë një kohë mjaftë të mirë.

Këtë e ka treguar Sinani përmes postimit të një fotografie në rrjetin social Instagram.

E ajo që bie në sy është pamja e dy zonjave, të cilat janë shfaqur pa grim…/ORAinfo/

Nje darke me miqt tane! @bes_kallaku @andrradestani @xhensilamyrtezaj

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi