Xhensila është lodhur, e lë vajzën vet, shikoni ku ka shkuar për t’u qetësuar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Xhensila është lodhur, e lë vajzën vet, shikoni ku ka shkuar për t’u qetësuar

17:05 | 10 Gusht 2018

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun si atë të Kosovës, ashtu edhe të Shqipërisë.

Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj, shkruan ORAinfo.

Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet duke pushuar në plazh.

Duket se kujdesi për vajzën paksa e ka lodhur Xhensilën dhe ka nevojë për pak pushim./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!