Xhensila Myrtezaj po sillet shumë çuditshëm! Shikoni si e fshehë barkun! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Xhensila Myrtezaj po sillet shumë çuditshëm! Shikoni si e fshehë barkun!

23:37 | 17 Mars 2018

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun tonë, shkruan ORAvip.

Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj.

Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Edhe përkundër faktit se po flitet se është shtatzënë, ajo ende nuk po deklarohet.

E sot Xhensila ka publikuar një fotografi në të cilën ka pozuar nga shpina…/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari