Xhensila po i shijon pushimet me Besin…Por, ka diçka që nuk shkon… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Xhensila po i shijon pushimet me Besin…Por, ka diçka që nuk shkon…

09:15 | 14 Shkurt 2018

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj.

Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo së bashku me burrin e saj Besin po kalojnë pushime shumë të këndshme, të cilat Xhensila po i shoqëron me shumë fotografi.

E në disa prej tyre ajo duket se ka shtuar kilogram kohëve të fundit.

Shikoni vet fotografitë më poshtë…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!