‘Xhesika’ ҫmend të ftuarit në dasmën e Labit…Nuk do ta besoni ҫfarë ka veshur… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

‘Xhesika’ ҫmend të ftuarit në dasmën e Labit…Nuk do ta besoni ҫfarë ka veshur…

23:50 | 16 Tetor 2017

Aktorja Arta Nitaj e njohur për rolin e Xhesikës në serialin “O sa mirë” është shumë aktivë në rrjetet sociale.

Ajo po merr pjesë në dasmën e prezantuesit Labinot Gashit dhe nga aty ka postuar shumë fotografi në “Insta Story”.

Ajo po duket e mahnitshme e sidomos me fustanin që ia tregon format bombastike që ajo ka.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!