‘Xhesika’ del në mbrëmje, befason me veshjen krejt xixa-xixa – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

‘Xhesika’ del në mbrëmje, befason me veshjen krejt xixa-xixa

12:35 | 11 Tetor 2018

Arta Nitaj aktorja e cila po vazhdon që ti çmend të gjithë me linjat trupore edhe këtë herë duket shumë e bukur.

Nitaj u bë e njohur që nga seriali vendor “O Sa Mirë”, serial ky i cili pëlqehet shumë nga i gjithë publiku, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë ajo ka dal, ndërsa ka befasur me veshjen e saj krejt xixa-xixa. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!