Ylli i madh po transferohet te Milani – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ylli i madh po transferohet te Milani

18:48 | 14 Mars 2018

Klubi italian shpenzoi më shumë se 200 milionë verën e kaluar, mirëpo nuk po i arrin rezultatet e kërkuara.

Milani po mendon që në verë ta transferoj anësorin e Lyonit, Memphis Depay, që po shkëlqen në këtë sezon, përcjell ORAinfo.

Që nga transferimi i tij në Francë verën e kaluar nga Manchester United, holandezi ka arritur që të shënoj 12 gola në 30 ndeshje, duke bërë që rosonerët të interesohen për transferimin e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!