Ylli i Anglisë e ‘bombardon’ Kroacinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Ylli i Anglisë e ‘bombardon’ Kroacinë

20:08 | 11 Korrik 2018

Anglia ka kaluar në epërsi ndaj Kroacisë.

Golin e ka realizuar Trippier në minutën e 5’.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!