Ylli i Barcelonës me super-gol ndaj Boca Juniorsit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ylli i Barcelonës me super-gol ndaj Boca Juniorsit

18:51 | 15 Gusht 2018

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Boca Junoiorsit në ndeshjen miqësore

Golin e ka realizuar Malcom në minutën e 18‘.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!