Ylli i Chelseas: E dashuroj Jose Mourinhon – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ylli i Chelseas: E dashuroj Jose Mourinhon

16:01 | 17 Maj 2018

Cesc Fabregas është deklaruar para finales së FA Cup me Manchester United.

Mesfushori spanjoll i ka thurur elozhe Jose Mourinhos, duke thënë se e dashuron atë.

Image result for fabregas

“Të gjithë e dimë se Arsene Wenger më ka trajtuar si një djalë i tij, mirëpo nuk mund ta harroj as Jose Mourinhon”, ka thënë Fabregas, përcjell ORAinfo.

“Asnjë trajner nuk më ka dhënë aq dashuri sa Jose, nuk do të harroj asnjëherë ditën kur më transferoi këtu dhe që nga dita e parë më bëri të ndihem sikur lider i skuadrës”.

“Kam shumë respekt për të dhe do të kem gjithmonë, pasi është një njeri që të kupton dhe të mban afër vetes gjithmonë”, ka shtuar më tej spanjolli/ORAinfo/

Image result for fabregas and mourinho

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!