Ylli i Chelseas po transferohet në LaLiga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ylli i Chelseas po transferohet në LaLiga

22:43 | 13 Janar 2018

Michy Bashuayi po i afrohet transferimit te Sevilla, raporton Mucho Deporte.

Gjithashtu raportohet se belgu do të kalojë te klubi andaluzian në formë huazimi.

Goal zbuloi të martën se klubi nga La Liga ishin të etur në nënshkrimin me Batshuayi-t, pasi që ky i fundit nuk po gjend vend si titullar në Stamford Bridge.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!