Ylli i madh e kërkon largimin nga Manchester United – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ylli i madh e kërkon largimin nga Manchester United

09:37 | 14 Korrik 2018

Eric Bailly e dëshiron largimin nga Manchester United.

Mbrojtësi i talentuar në këtë sezon që shkoi, nuk kishte hapësirë të mjaftueshme te ‘Djajtë e Kuq’, andaj po kërkon një skuadër të re.

Bailly ka biseduar me Mourinhon, ku sipas mediave angleze, ai i ka bërë me dije se dëshiron të largohet, përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi nuk po preferohet shumë nga portugezi, andaj me gjasë do i jepet drita e gjelbër që të largohet në këtë afat që po vjen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!