Ylli i madh po ia jep lamtumirën Arsenalit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ylli i madh po ia jep lamtumirën Arsenalit

23:13 | 12 Janar 2018

Theo Walcott po largohet nga Arsenali në këtë afat.

Anësori anglez nuk po luan standard te skuadra londineze, andaj ai po e kërkon një aventurë të re, aty ku mund të luaj më shumë.

Walcott është bërë cak i shumë skuadrave, mirëpo garëz po i prinë Southamptoni që e dëshiron transferimin e tij, përcjell ORAinfo.

Mauricio Pellegrino e dëshiron transferimin e tij, andaj në këtë afat Walcott mund të bëhet lojtar i Southamptonit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!