Ylli i madh pranon të largohet nga Interi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Ylli i madh pranon të largohet nga Interi

09:00 | 14 Shkurt 2018

Interi po rrezikon që ta humbet Milan Skriniarin.

Klubi italian e di se Barcelona nuk do të ndalet derisa ta transferoj mbrojtësin, andaj janë bërë gati që ta shesin në verë.

Interi nuk do ta lejoj largimin e Skriniarit nën shumën e 80 milionë eurove, andaj kataloansit duhet ta paguajnë atë shumë nëse e duan lojtarin, përcjell ORAinfo.

Nerazurët e kanë një shënjestër nëse largohet Skriniar, ku duan ta transferojnë anëtarin e Lazios, Stefan de Vrij, i cili pak javë më parë nënshkroi kontratën e re./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!