Ylli i madh të shtunën arrin te Liverpooli – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ylli i madh të shtunën arrin te Liverpooli

23:27 | 12 Janar 2018

Liverpooli e ka gjetur zëvendësuesin e Philippe Coutinhos.

Skuadra angleze ka përfituar një shumë të majme nga shitja e brazilianit te Barcelona, andaj ata tashmë kanë planifikuar disa transferime.

Por, Liverpooli verën e kaluar ka arritur marrëveshje me RB Leipzigun për transferimin e Naby Keitat, ku ky transferim pritej që të përfundohej në këtë verë.

Skuadra angleze ka përshpejtuar procedurat dhe sipas mediave angleze, Keita do të arrij te Liverpooli ditën e shtunë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!