Ylli i Real Madridit pëson aksident të rëndë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
20 °C

Ylli i Real Madridit pëson aksident të rëndë

00:00 | 25 Shtator 2017

Karim Benzema ka pësuar një aksident tejet të rëndë këtë të premte.

Sulmuesi francez është përplasur me Audinë e tij ‘RS6’ me një makinë të tipit Nisan.

Benzema dhe ngasësi i makinës Nisan kanë shpëtuar pa pësuar lëndime, edhe pse dëmte në makina janë të mëdha, transmeton ORAinfo.

Sulmuesi i Real Madridit është duke u rikuperuar në lëndimi, por që ai nuk ka pësuar asnjë goditje nga ky aksident./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!