Yllin që e do Mourinho, po e transferon Guardiola – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Yllin që e do Mourinho, po e transferon Guardiola

22:12 | 12 Janar 2018

Manchester United dëshiron që ta transferoj mesfushorin e Shakhtar Donetskut, Fred.

‘Djajtë e Kuq’ do ta largojnë Fellainin, andaj e duan transferimin e mesfushorit brazilian në këtë afat.

Por, Manchester United do të has në garë shumë të vështirë, pasi Manchester City e dëshiron transferimin e tij, përcjell ORAinfo.

Fred po e dëshiron kalimin te skuadra e Pep Guardiolas, andaj shanset janë të vogla që Manchester United ta transferoj brazilianin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!