Yllin që e duan PSG, Real Madridi dhe Liverpooli, kushton 90 mln euro – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Yllin që e duan PSG, Real Madridi dhe Liverpooli, kushton 90 mln euro

08:41 | 14 Shkurt 2018

Roma është në probleme të mëdha që t’i mbaj lojtarët më të mirë në skuadër.

Verën e kaluar u largua Mohamed Salah, në janar Emerson Palmieri, ndërsa në verë po largohet portieri, Alisson.

Roma tashmë ka marr oferta nga disa klube evropiane si, Real Madridi, PSG dhe Liverpool për portierin brazilian, e që do ta ketë shumë të vështirë ta mbaj në skuadër, përcjell ORAinfo.

Klubi italian është i gatshëm që ta shet Alissonin, andaj për t’i ndarë rrugët me të, po kërkon plot 90 milionë euro nga skuadra që i do shërbimet e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!