Yllka Kuqi më e lumtur se kurrë në krahët e bashkëshortit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Yllka Kuqi më e lumtur se kurrë në krahët e bashkëshortit

17:57 | 13 Janar 2018

Yllka Kuqi është një nga këngëtaret më të komentuara të estradës, kjo për faktin se ajo shquhet për linjat e saj trupore.

yllka

Por Yllka kësaj radhe nuk ka ekspozuar hiret e saj, por ka vendosur të tregoi se sa është e dashuruar në bashkëshortin e saj, shkruan Indeksonline.

Ajo ka postuar një fotografi në krahët e tij dhe pavarësisht viteve të shumta që është me të, ajo tregon se dashuria gjithnjë e shumë rritet. Kështu të paktën është shprehur së fundmi në një emision ajo teksa ka folur për bashkëshortin e saj.

Yllka Kuqi më e dashuruar se kurrë në krahët e bashkëshortit (Foto)

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!