Yllka Kuqi me fustan plot xixa, por burri do ta xhelozojë për këtë foto – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Yllka Kuqi me fustan plot xixa, por burri do ta xhelozojë për këtë foto

16:29 | 15 Gusht 2018

Këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi pos për vokalin dhe këngët e suksesshme, është e njohur edhe për elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan blu.

Me këtë pamje ajo po shkëlqen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!