Yllka Kuqi pa pikë ‘mëshire’ e prezanton burrin e pashëm në këtë formë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Yllka Kuqi pa pikë ‘mëshire’ e prezanton burrin e pashëm në këtë formë

14:46 | 21 Janar 2018

Yllka Kuqi ka gjetur lumturinë në krahët e mashkullit të saj të ëndrrave dhe këtë lumturi e prezanton çdo ditë në rrjetet sociale.

Ajo është mjaft aktive në skenë së fundi, po kjo nuk i pengon që t’ia kushtojë  kohën më të madhe më të dashurit të saj, përcjell ORAinfo.

Yllka ra në dashuri me të qysh në moshë të re dhe për këtë nuk duhet fajësuar.

Shikoni se sa të pashëm e ka burrin e për më tepër ajo e prezanton të përqafuar pas saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!