Yllka Kuqin kaq të bukur se keni parë, ja si është bërë ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Yllka Kuqin kaq të bukur se keni parë, ja si është bërë ajo

18:27 | 14 Nëntor 2017

Yllka Kuqi më shumë se çdo herë tjetër po qëndron prezente në media. E kjo falë postimeve të shumta ku po vjen gjithmonë me risi, përcjell ORAinfo.

Këtë herë ajo vjen më e bukur se secilën herë që e keni parë. Ajo është prezantuar me një grim profesional ku ekspozon bukuritë karakterisitke të saj.

Për më shumë shikoni se çka ka publikuar Yllka!/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!