Young Boys – Skënderbeu, shënohen dy gola të shpejtë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Young Boys – Skënderbeu, shënohen dy gola të shpejtë

20:12 | 07 Dhjetor 2017

Skënderbeu ka kaluar në epërsi ndaj Young Boys me golin e shënuar nga Gavazaj, por vendasit e kanë barazuar rezultatin me anë të Hoarau (1-1)

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!