Zaimina pas lindjes së vajzës, fillon të bëhet problematike – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Zaimina pas lindjes së vajzës, fillon të bëhet problematike

20:02 | 10 Maj 2018

Zaimina Vasjari ka bërë një rikthim të fuqishëm që nga lindja e vajzës së saj.

Këngëtarja ani pse jo me projekte të reja, Zaimina vjen me fotosesione edhe ato mjaftë të nxehta.

#meditarraneanvibes 🇹🇷

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Së fundmi ajo shfaqet me një palë komplete ngjyrë rozë, teksa duket fantastike duke lexuar revistën e famshme GQ.

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!