Zanfina ia poston djalin Adelinës, ja çka i thotë ajo për këtë veprim – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
20 °C

Zanfina ia poston djalin Adelinës, ja çka i thotë ajo për këtë veprim

21:48 | 24 Shtator 2017

Diva e muzikës moderne shqiptare, Adelina Ismaili, po e shijon në maksimum amësinë.

Kjo periudhë duket të jetë më e bukura e jetës për Adelinen, këngëtaren e dashur dhe të pëlqyer nga të gjithë, shkruan Kosovarja.

Uliksi i vogël ka sjell shumë gëzim edhe në jetën e Zanfines, tezes së tij të vogël, e cila është mjaftë e dhënë pas fëmijëve, pas shpesh poston foto me të vegjlit e farefisit.

Zanfina, e cila ka folur disa herë edhe për dashurinë ndaj nipit të saj, së fundi e ka postuar një foto tejet të këndshme të të voglit.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Rita Ora