Zanfina vishet fustan të ngusht, por ky detaj në trupin e saj merr gjithë vëmendjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Zanfina vishet fustan të ngusht, por ky detaj në trupin e saj merr gjithë vëmendjen

00:20 | 09 Nëntor 2018

Këngëtarja kosovare, Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë.

Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë rrugëtimin si Zanfina, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani ajo ka pauzuar nga muzika dhe që një kohë nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Por, për fansat dhe ndjekësit e saj ajo mbetet aktive në rrjetet sociale, më postime të ndryshme.

Zanfina ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instastory e cila tregon se është bërë gati për të dalur.

Fustani i saj i shkurtër e bën të duket edhe më seksi ku ia vë në pah këmbët e gjata./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!