Zbritje 70% edhe këtë vikend në Skopje City Mall – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Zbritje 70% edhe këtë vikend në Skopje City Mall

12:49 | 02 Shkurt 2018

Qendra tregtare Skopje City Mall në Shkup ka vazhduar me zbritje të cmendura edhe për këtë vikend.

Zbritja e minutës të fundit, në koleksionin vjeshtë dimër arrin deri në 70%. Kjo zbritje zbatohet në produkte të ndryshme si në veshje, aksesorë, këpucë, pajisje sportive, aksesorë modern, pajisje shtëpiake, dhe me një fjalë, gjithcka që ju do të donit ta keni dhe është pjesë e dyqaneve.

Skopje City Mall ju jep mundësinë më të mirë për t’i kaluar ditët e vikendit duke bërë blerje me çmime tejet të lira dhe mbi të gjitha kjo zbritje e madhe çmimesh ju mundëson që për sasinë e njëjtë të parave tani të mund të bleni shumë më shumë produkte.

Po ashtu, një përparësi e kësaj zbritjeje është se ju nuk do ta keni problem të ftohëtin pasi që mund t’i gjeni të gjitha produktet tuaja të preferuara në një vend – në Skopje City Mall.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!