Zbulohet “bisha” e Marina Vjollcës, ja kush është – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Zbulohet “bisha” e Marina Vjollcës, ja kush është

20:31 | 13 Shkurt 2018

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po qëndrojnë për pushime në Zvicër, shkruan ORAinfo.

Marina është mjaftë aktive në Instagram, ku numëron mbi 875 mijë ndjekës.

Kësaj radhë ajo ka publikuar një fotografi në “Facebook”, nga pushimet me bashkëshortin e saj.

“Me bishen time” shkruan sipër fotos moderatorja.

Kujtojmë se këto pushime çifti po i kalon së bashku me moderatoren Luana Vjollca dhe partnerin e saj. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!