Zbulohet data kur hidhet shorti në Ligën e Kampionëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Zbulohet data kur hidhet shorti në Ligën e Kampionëve

13:15 | 07 Dhjetor 2017

Janë mësuar emrat e 16 skuadrave të kualifikuara në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve. Ai mbahet të hënën më 11 dhjetor, në ora 12:00.

Çiftet e radhës do të na mësojë shorti që organizohet nga UEFA.

Më poshtë i keni ekipet e kualifikuara nga 8 grupet.

Grupi A: Man Utd, Basel
Grupi B: PSG, Bayern Munchen
Grupi C: Roma, Chelsea
Grupi D: Barcelona, Juventus
Grupi E: Liverpool, Sevilla
Grupi F: Man City, Shakhtar
Grupi G: Besiktas, Porto
Grupi H: Tottenham, Real Madrid.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!