Zbulohet detaji, Salah përfundimisht në Real Madrid – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Zbulohet detaji, Salah përfundimisht në Real Madrid

22:59 | 16 Prill 2018

 Ylli i Liverpool Mohamed Salah është duke kërkuar të blejë një shtëpi në Madrid përpara se të bëjë një lëvizje në kryeqytetin spanjoll, raporton Diario Gol,përcjell ORAinfo.

 

Ish-shoku i skuadrës, Philippe Coutinho, e ka informuar Lionel Messin se Real Madrid është përgatitur që ta transferojë  yllin  e Egjiptit./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!