Zbulohet dhurata e Armina Mevlanit për Shën Valentin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Zbulohet dhurata e Armina Mevlanit për Shën Valentin

14:06 | 14 Shkurt 2018

Sot më shumë se kurrë VIP-at shqiptarë kanë ”mbushur” Instagramin me buqeta nga më të ndryshmet dhe me foto me rastin e festës së Shën Valentinit.

Janë të shumta të famshmet shqiptare ato që kanë ekspozuar dhuratat e marra ditën e sotme. Një nga ato është dhe Armina Mevlani.

Armina Mevlani është një nga blogeret më të famshme në Shqipëri. Ajo është edhe e dashura e ish kryeministrit Berisha.

Ajo nga krevati i saj na ka zbuluar edhe dhuratën që Shkëlzeni i ka dhuruar.

Në foton e postuar në Instasoryn e saj, ajo na ka zbuluar se i është dhuruar nje letër dhe një kuti e cila duhet të jetë një bizhu.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!