Zbulohet emri i foshnjës së Amit dhe Ermalit! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Zbulohet emri i foshnjës së Amit dhe Ermalit!

09:33 | 19 Mars 2018

Ditë më parë është raportuar në medie se Ami dhe Ermali janë bërë prindër të një vajze.

Burime të Kids Time kanë zbuluar se çifti nuk po binte dakord në lidhje me emrin, megjithëse kishin thënë se po tentonin të bënin një kombinim të emrave të tyre.

Gjithsesi, ata mësuan se vajza u pagëzua me emrin Sia, si këngëtarja e njohur botërore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari