Zbulohet identiteti i personit qe e mbyti rryma mbrëmë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Zbulohet identiteti i personit qe e mbyti rryma mbrëmë

11:19 | 30 Tetor 2018

Një person mbrëmë ka humbur jetën në Struzhë fshatë në rajonin e Prizrenit.

Fjala është për Ismet Osmanaj i cili derisa ishte duke punuar aksidentalisht ka rënë në kontakt me kabllon e rrymës dhe si pasojë ka humbur jetën, shkruan “PrizrenPress”

Vdekjen e tij të e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!