Zbulohet jeta super-luksoze e vajzës 13 vjeҫare që ndërroi jetë në klasë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Zbulohet jeta super-luksoze e vajzës 13 vjeҫare që ndërroi jetë në klasë

23:44 | 17 Tetor 2018

Medina Buleshkaj është vajza e cila humbi jetën në klasë, gjatë kohës kur po mbahej mësimi në shkollën “Bajram Curri” në Istog.

Kjo ngjarje tronditi jo vetëm qytetin e saj, por edhe mbarë Kosovën, shkruan ORAinfo.

Nga familja e saj u tha se vajza kishte probleme me zemër që nga mosha 2 vjeçare.

Edhe pse kishte probleme të tilla, vajza gëzonte një jetë shumë të mirë, apo të pakten të tillë e shfaqte në rrjetet sociale.

Dalje të shpeshta, ngrënjë jashtë, vozitje me veturë luksoze ishin vetëm disa nga elementet që mund të vëreheshin.

Më poshtë mund të shihni disa nga postimet e saj të cilat i kishte bërë para se të ndërronte jetë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!