Zbulohet koncepti i Iphone 9 – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Zbulohet koncepti i Iphone 9

21:25 | 19 Mars 2018

Kanali i YouTube “EverythingApplePro” ka postuar një video që tregon imazhe të pabesueshme se si mund të duket iPhone i ri, bazuar në thashethemet dhe rrjedhjet momentale.

Janë vetëm disa muaj që Apple lançoi “iPhone X”, por imazhet e rrjedhura tashmë po japin një paraqitje të shkurtër të asaj se si mund të kemi në dyqan modelin e ardhshëm të Apple.

Video zbulon tre modele – një me ekranin më të madh, një të njëjtën madhësi si iPhone X dhe një model më i vogël.

Bazuar në praktikën që Apple ka ndjekur deri më tani, pritet që në muajin shtator të publikoj iPhone 9.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!