Zbulohet një FOTO e shtëpisë së Big Brother 9 – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Zbulohet një FOTO e shtëpisë së Big Brother 9

19:37 | 11 Janar 2017

Megjithatë përmes një faqe në rrjetin social Instagram është treguar gjatë ditës së sotme një pjesë e shtëpisë së Big Brother Albania.

Ja si do të duket shtëpia që pritet të jetë më e monituar në vend.

Image

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Leonora Jakupi