Zbulohet numri i Kovacicit dhe Kepa-s te Chelsea – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Zbulohet numri i Kovacicit dhe Kepa-s te Chelsea

18:14 | 10 Gusht 2018

Është zbuluar se cilin numër do ta bart Mateo Kovacic dhe Kepa Arrizabalaga te Chelsea.

Dy transferimet e fundit të skuadrës londineze kanë përcaktuar numrat e tyre.

Kovacic do ta bart numrin 17, ndërsa Kepa do të jetë numri 1 i tyre në port, ku Caballero ia ka liruar atë numër si shenjë respekti, përcjell ORAinfo.

Kepa kaloi për 80 milionë, shifër rekorde nga Athletic Bilbao, ndërsa Kovacic si huazim një vjeçare./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!