Zbulohet pse dështoi lidhja 8 vjeçare e këngëtares së njohur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Zbulohet pse dështoi lidhja 8 vjeçare e këngëtares së njohur

00:06 | 21 Tetor 2018

Donjeta Kosumi- Kallashi është bërë e njohur si valltare e klubeve të natës.

Por, ajo nuk mbeti vetëm valltare, duke u shndërruar edhe në këngëtare.

Pas një kohe të gjatë larg ekraneve, Kallashi u rikthye në Prive për t’i zbuluar 10 gjërat të cilat nuk i kemi ditur për të.

Ajo foli për lidhjen e saj tetëvjeçare e cila tashmë ka dështuar.

Kallashi tregoi arsyet pse u nda nga ish i dashuri, por tregoi edhe një rast shumë interesant, një ofertë që iu bë nga një person.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!