Zbulohet se kë po e përdor Real Madridi për ta transferuar Neymarin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Zbulohet se kë po e përdor Real Madridi për ta transferuar Neymarin

23:37 | 12 Korrik 2018

Pasi Cristiano Ronaldo, rruga për Neymarin është hapur që të transferohet te Real Madridi.

Ylli brazilian dëshiron që të jetë lider i madrilenëve, ashtu siç ishte edhe portugezi që kaloi para pak ditësh te Juventusi.

Real Madridi është duke tentuar që ta bind babain e Neymarit që të largoj atë nga PSG-ja për një shumë rreth 250 milionë euro, përcjell ORAinfo nga AS.

Nëse skuadra spanjolle arrin që ta bind babain e brazilianit, atëherë marrëveshja për ta transferuar është punë e kryer./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!