Zbulohet se kush do ta udhëheq sulmin e Realit për sezonin e ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Zbulohet se kush do ta udhëheq sulmin e Realit për sezonin e ri

21:21 | 17 Maj 2018

Real Madridi më në fund ka vendosur që kë do ta transferoj , Harry Kanen apo Robert Lewandowskin.

Klubi spanjoll i ka bërë me dije Karim Benzemas se ky është sezoni i tij i fundit në ‘Bernabeu’, pasi po kërkojnë një sulmues të ri.

Real Madridi ka vendosur që ta transferoj Lewandowskin nga Bayern Munich, para Harry Kanes, përcjell ORAinfo.

Klubi spanjoll dëshiron që polaku ta udhëheqë sulmin e tyre nga sezoni i ri, kështu duke e larguar Benzeman./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!