Zbulohet transferimi i radhës nga Roma – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Zbulohet transferimi i radhës nga Roma

20:00 | 12 Korrik 2018

Roma nuk e ka ndërmend që të ndalet me transferime.

Skuadra italiane dëshiron që të bëjë së paku edhe dy transferime deri në fund të këtij afati edhe pse deri më tani ka bërë plot nëntë sosh.

Roma dëshiron që ta transferoj anësorin e Bordos, Malcom, që shkëlqer në sezonin e kaluar, përcjell ORAinfo.

Anësori brazilian është i gatshëm që të largohet nga Franca, andaj romakët po e duan transferimin e tij me ngulm./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!